Działamy na rynku już od 1991 r.

Nasza Kancelaria działa od 1991 roku. Od tamtego czasu nieprzerwanie pracujemy na rzecz Naszych Klientów, nieustannie szkoląc się i poszerzając swoją wiedzę i zakres usług.

Posiadamy niezbędne kwalifikacje do świadczenia usług księgowych wydane przez Ministerstwo Finansów. Zatrudniamy wykfalifikowanych i sumiennych pracowników. Obsługujemy duże, średnie i małe przedsiębiorstwa, spółki wszelkiego rodzaju, również z kapitałem zagranicznym oraz organizacje pozarządowe. Nasze biuro świadczy usługi dla Klientów na terenie województwa dolnośląskiego , przesyłamy sprawozdania, stawki i dokumenty drogą elektroniczną. Dojeżdżamy w miarę potrzeb do Klienta. Nasza Kancelaria ma doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Pozwala nam ono w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Kancelaria Podatkowo-Kadrowa to nie tylko biuro rachunkowe, to miejsce, które oferuje wsparcie Twojej Firmy w dodatkowych zakresach: tj: szkolenia BHP, dotacje dla firm, kredyty i leasingi, podatki i świadczenia w UE.

NASZ ZESPÓŁ:

Elżbieta Szopian – właścicielka Kancelarii Podatkowo – Kadrowej, księgowa posiadająca certyfikat na usługowe prowadzenie ksiąg wydany przez Ministerstwo Finansów. Ukończyła Studium rachunkowość i finanse oraz Studium Ekonomika pracy płacy i spraw socjalnych. Posiada ponad 25 lat doświadczenia.

Mateusz Oracz – jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – specjalność: finanse i rachunkowość podmiotów gospodarczych, od 5 lat prowadzi własną firmę, zainteresowania: Giełda Papierów Wartościowych oraz rynek kapitałowy, ukończył szereg szkoleń z zakresu inwestycji kapitałowych oraz finansowania firm kapitałem zagranicznym, a także z zakresu międzynarodowych transakcji gospodarczych, w których uczestniczą polskie podmioty.

Małgorzata Boczkowska – specjalista ds. szkoleń BHP oraz leasingów i kredytów. Ukończyła Wyższą Szkołę Bankowości i Zarządzania w Poznaniu oraz studia podyplomowe BHP (Wyższa Szkoła Zarządzania w Wałbrzychu). Wieloletnie doświadczenie we współpracy z wieloma bankami i firmami leasingowymi.

Magdalena Szopian-Wełyczko – specjalista ds. marketingu, promocji i współpracy z podmiotami i instytucjami.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami:

  • zawieramy partnerską umowę o współpracy,
  • posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej,
  • pracujemy na oprogramowaniu komputerowym zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów,
  • zapewniamy pełną dyskrecję, w naszym fachu obowiązuje całkowita tajemnica zawodowa,
  • reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
  • doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów,
  • jesteśmy otwarci na innowacje oraz nietypowe zlecenia.

Szkolimy się z bieżących zmian w prawie oraz rozwijamy swoją wiedzę w pokrewnych dziedzinach, tak aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Poniżej kilka certyfikatów i zaświadczeń ze szkoleń.